Kingdom Tower Defense TD

Kingdom Tower Defense TD, strateji oyununda ücretsiz vakit geçireceksiniz.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut53M
  • Sürüm1.13
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciKTCT
Kingdom Tower Defense TD indir; Burası size son derece heyecan verici anlar yaşatmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Kingdom Tower Defense TD mobil oyununda fantastik bir dünya içerisinde yer alacaksınız. Burası size son derece heyecan verici anlar yaşatmak için özel olarak tasarlanmıştır. En güçlü savaş kahramanlarını bir araya getirin, kule savunma taktikleri geliştirin ve ardından rakiplerinize karşı daha başarılı bir şekilde ilerleme kat edin.

Kingdom Tower Defense TD, piyasadaki diğer kule savunma TD oyunlarından daha yeni ve eğlenceli bir strateji kule savunma oyunudur. Oyunun göz dolduran özellikleri ve görsel efektleri heyecan verici bir oyun deneyimi yaşamanıza imkan tanıyacaktır. Kendinizi güçlendirin, kule savunma taktiklerinizi yükseltin ve ardından daha da heyecan verici anlar yaşamaya odaklanın. Kahraman birliğiniz kulenizi savunmak için size bir çok imkan sunuyor. Bunları değerlendirmek adına kendinizi güçlendirmeniz gerekiyor.

Ordunuzu, krallık kulenizi karanlık lord imparatorunun lejyonundan korumak için inşa edin. Kendinizi bu doğrultuda güçlendirin ve ardından heyecan verici anlar yaşamanın tadını çıkarın. Güçlü bir savaş ordusu kurun, onları güçlendirin ve ardından krallığınızı savunmak için stratejik olarak konumlandırın. Her an her yerde savaşarak en güçlü savaş ögelerini ele geçireceksiniz. Kule savunma konusunda kendinizi başarılı hissediyorsanız rakiplerinizi ortadan kaldırmak için hareket edebilirsiniz. Bu heyecan verici mobil oyun beş farklı mod içeriyor.

Oyunun kolay seviyesinde, sızan sürüngenler, kolay seviye için sonraki seviyelerde 5 ve 4'e kadar tam altın alır. 3 ünite ve üzeri 12 ünite için 20'ye kadar altın kazanarak kahraman birliklerinizi daha da güçlü bir hale getirmeye hazır olun. Normal oyun modunda kralığınıza sızan sürüngenler 3 birime kadar tam altın alır. Bazı birimlerin öldürülmesi daha zordur. 3 birimden fazla ve 12 birimden fazlası için 30'a varan altınları azaltın. Kendinizi güçlendirin, göreve odaklı hareket edin ve ardından kazanan kişi olmaya yönelik hareket edin.

Normak X2 modunda çifte altın olacak ve bu da çifte sorun yaşamanıza imkan tanıyacaktır. Normal karışım modunda ise zırh ve saldırı Çeşitleri rastgeledir. Burada kendinizi taktiksel olarak geliştirdiğiniz sürece karşılaşmanın kazananı olabilirsiniz. Çocuk modunda ise kralın dünyasında yer alacaksınız. Bu kule savunma oyununda, amacınız kralı ve krallığı korumak. Kralınız her seviyede tecrübe, saldırı, büyü hasarı ve diğer yetenekler kazanacak. Oyun içerisinde bonus kazanmak için reklamları izleyebilirsiniz.

Oyuna başlamak için 300 altın ve X2 modu için 600 altın var. Her bir dalga seviyesi, rastgele büyü ve komutan sürünen düşman sayılarını üretecektir.Halkınızın ve krallığınızın kaderi sizin elinizde olacak. Taktiksel olarak hareket edin ve ardından başarı ögelerini ele geçirin. 30 farklı yapım birimi var ve her bir ünite bu kule savunma oyununda yükseltilebilir. Oyun seviyelerinin her birini değerlendirerek yükselticileri elde edin.

Kingdom Tower Defense TD indir